Kırışıklık Giderme

çekmeköy Kırışıklık Giderme fiyatı

Kırışıklık Giderme

Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor.KIRIŞIKLIK tedavisi maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara injekte ederek en az 4 ay süreyle size daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırıyoruz.

Kırışıklıklar Tedavisi Kimlere Uygulanır ?

18-65 yaş aralığı içerisindeyseniz ve olabileceğinizin en iyisini görünmek istiyorsanız kırışılık tedavisi sizin için uygundur. Görünüşüne önem veren binlerce kadın ve erkek KIRIŞIKLIK tedavisinin faydalarını keşfetti. Sadece sanatçılar, politikacılar, modeller değil, öğretmenler, anneler ve iş dünyasından ve hayatın her alanından insanlar.

Yüzde Hangi Bölgelere Kırışıklık Tedavisi Uygulanır ?

Özellikle mimik kaslarının hareketine bağlı olarak ortaya çıkan ALIN bölgesi, KAŞ ARASI ve GÖZ KENARI çizgileri KIRIŞIKLIK tedavisine son derece iyi cevap vermektedir. Bunun dışında üst dudak ve boyun çizgileri tedavi edilebilir. Ayrıca el,ayak ve koltukaltı bölgeleri terleme tedavisinde kullanılmaktadır.

KIRIŞIKLIKTedavisi'nin etkisi 4 aya kadar sürmektedir. Tekrar eden uygulamalarda bu süre artmaktadır.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.