Bölgesel Zayıflama

çekmeköy Bölgesel Zayıflama fiyatı

Bölgesel Zayıflama

Güzellik anlayışının değişmesiyle birlikte günümüzde artık hem kadın hem erkekler için fazla kilolar ciddi bir sorun oluşturuyor. Kötü beslenme, genetik faktörler ve ruhsal durum gibi birçok etken sağlığımızı olumsuz etkileyip kilo problemlerine yol açmaktadır. Bölgesel zayıflamada amaç belirli bölgede oluşmuş inatçı yağların yok edilmesini sağlamaktır. Kilo verilmesine rağmen göbek veya basen bölgesinde bulunan inatçı yağlanmalardan arınmak içinse bazen diyet veya spor yeterli olmuyor.

Yağ hücrelerini azaltmayı hedefleyen bu yöntem, deride sıkılaşma yarattığı için derinin daha gergin görünmesini sağlıyor. Bu sebeple de "LIPOSUCTION" ameliyatlarının sonrasında görülen sarkma problemleri yaşanmıyor. Alınması hedeflenen sonuç için kişinin yaşı, cinsiyeti ve cildin sarkıklık durumunun da önemli olduğunu unutmamak gerekiyor.

Lenf Drenaj

Lenf drenaj sistemi vücudumuzda biriken ödemlerin atılmasını sağlayan hücre ve dokulara besin taşıyan kısacası vücudumuzu yenileyen beyaz kan dolaşımına denir.

Kavitasyon

Vücudun sorunlu bölgesine yoğunluğu azaltılmış ultrasonik ses dalgaları verilerek yağları yakmaya yarayan bir zayıflama, bölgesel zayıflama, "selülit tedavi yöntemidir."

G5 Selülit Masajı

G5 selülit masajı, kendi adını taşıyan aletle yapılır. Uzun yıllardan beri selülit tedavisinde kullanılan bir uygulamadır. Cihazın oluşturduğu hızlı frekanslı titreşimler ve iterek sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların yakılmasını ve selülitli bölgelerde meydana gelen bağ dokusu yapışıklıklarının açılmasını sağlar.

RadyoFrekans

Isı cilt dokusunun derinliklerinde üretilip yağ hücrelerini ve kolajen liflerini hedef alır. Elde edilen sonuç; cilt gerilirken yağ hacmi azalır. Bu da cildi şekillendirir ve selülitli bir bölgeyse iyileştirir.

UltraSound

İhtiyaca yönelik geliştirilmiş etkin bir yağ parçalama yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. UltraSound ile bölgesel incelme yağların parçalanması sayesinde mümkün olabilmektedir.

Aysuns Estetik Güzellik Merkezimizde bölgesel zayıflama ile istenmeyen kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.