RadyoFrekans

çekmeköy RadyoFrekans fiyatı

RadyoFrekans

Radyofrekans Çalışma Etkisi

1.Etki: Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmesine (veya iletilmesine) yol açmadan ısıtmakta. Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir. Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritilebilmektedir. Isınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanır, yağlar erimeye başlar. Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı olarak kan ve lenf yolu ile emilir ve vücuttan atılır.

2.Etki : Yaşlanmış ve yıpranmış Kollajen doku parçalanır ve ölür. Bunların yerine vücut yeni kollajen üretimine başlar.

3. Etki :

Vücutta sıkılığı, gerginliği sağlayan dokuya bağ dokusu denir. Bu dokuyu oluşturan hücreler ise fibroblast hücreleridir. Oluşan ısı ile fibroblast aktivasyonu hızlanır.

Radyofrekans Uygulamalarında Danışanlar Neyi Amaçlar ?

Amaç ısıtılan bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkarmaktır.(Normalde vücut ısısı 36-37 derecedir). Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez. Radyofrekans teknolojisi ile cilt altına ulaşan radyofrekans dalgası ısı enerjisine dönüşür; cilt altında bulunan FİBROBLAST hücrelerini harekete geçirir. Bu sayede ciltte yoğun miktarda yeni kollajen lif üretimi başlatılmış olur.

Raydofrekans yöntemiile kalıcı sonuçlar elde edilebilir. Çekmeköy'de yer alan Aysuns Güzellik Merkezi kliniğimizde siz değerli danışanlarımıza en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.