Lenf Drenaj

çekmeköy Lenf Drenaj fiyatı

Lenf Drenaj

Özellikle BACAK, KALÇA, KARIN, SIRT ve KOLLARDA bölgesel olarak depolanmış yağların doku altında kontrollü bir ısı mekanizması kullanarak giderilmesini ve aynı zamanda kollojen ve elastin hücre yenileyici etkisinden dolayı deforme olmuş ve sarkmış derinin sıkılaşıp toparlanmasını sağlar. Radyofrekans sistemi vakum masajı tekniği ile eş zamanlı uygulandığı için sadece bölgesel fazlalıkların giderilmesini değil, aynı zamanda gevşeklik ve deformasyonun çok sık rastlandığı kalça, alt karın, bacak içleri ve kol içlerinde sıkılaşıp, toparlanmasını sağlar.

Kimlere Lenf Drenaj Uygulanmaz?
  • Yüksek tansiyon hastalarında
  • Hemoroid / Basur hastalarında
  • Diyabet / Şeker hastalarında
  • Kemik erimesi hastalarında
  • HAMİLELERDE kullanılması sakıncalı olup uzman hekim kontrolünde uygulama yapılmalıdır.

Lenf drenaj uygulaması gereği zaten tüm vücudu saran bir bakım şeklidir. Bu yüzden vücudun tamamına uygulanır. Bölgesel anlamda her hangi bir sakıncası yoktur.

Kesinlikle uygulama sırasında herhangi bir ağrı veya acı duymazsınız. Dilerseniz bakım sırasında gazete, dergiler okuyabilir tabletinizle zaman geçirebilirsiniz. Herhangi bir yan etkisi yoktur.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.