Cilt Gençleştirme

çekmeköy Cilt Gençleştirme fiyatı

Cilt Gençleştirme

Ameliyatsız yüz germe teknikleri cerrahi işlem olmadan yüzdeki sarkma ve kırışıklıkları gideren yöntemlerdir. Son yıllarda hava kirliliğinin artması, kötü beslenmenin fazlalaşması ve yaşam standartlarının düşmesi gibi nedenlerden dolayı cilt gençleştirme yaptırmak isteyen kişi sayısı hızla artmaktadır. "Yüz gerdirme" ve "gençleştirme yöntemleri" ile günümüzde artan anatomik bilgiler ve teknikler sayesinde doğru hasta seçimlerinde ameliyat yapmadan da ameliyata yakın sonuçlar alınabilmektedir.
Bu tekniklerin avantajı hemen günlük sosyal ve iş yaşamına geri dönülebilmesidir. Ayrıca ameliyatın getirdiği yan etkilere sahip değildir. Genel anestezi gerektirmez. Ayrıca, yapılan işlemlerin çoğu CİLT ve cilt altı dokuları onardığı için yaşlanmaya karşı önlem alınmış olur.

30'lu yaşlardan sonra cilt kollajen yapısında bazı değişiklikler oluşmaya başlar. Bu değişim zamanla artarak ciltte sarkma ve çizgi oluşumuna neden olur. Radyofrekans uygulaması ile CİLT ve cilt altı dokularda ısı artışı sağlanır. Isı etkisiyle bağ dokuda fibroblastlar uyarılır eskiyen ve yıpranan kolajen liflerinde yenilenme olur. Dolaşım düzenlenir. dokular canlanır.
Böylece cilt sıkılaşır, toparlanır, çizgiler azalır.

Yaşlanma süreci sürekli devam etmektedir. Anti-aging uygulamalarının düzenli aralıklarla yapılması deri yaşlanmasını büyük ölçüde yavaşlatır. Cilt Gençleştirmede, Botoks, Dolgu, Prp, kimyasal peeling, dermaterapi, Somon DNA, Gençlik aşısı ve diğer mezoterapi çeşitleri ile başarılı sonuçlar elde edilmektedir.

Değişiklikler ilk seanstan sonra hissedilebilir. Seanslar ilerledikçe daha belirgin hale gelir. Tedavi 8-10 seans uygulanmaktadır. Herhangi bir rahatsızlık hissi vermez. Cildinizi daha genç tutabilmek için sizlerinde yapabileceğiniz uygulamalar mevcuttur. Bunlardan bazıları şunlardır: 1-Uykusuz kalmayın. 2- Spor yapmayı ihmal etmeyin. 3- Cilt bakımınızı aksatmayın. 4- Ruh sağlınıza dikkat edin.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.