Lazer Epilasyon

çekmeköy Lazer Epilasyon fiyatı

Lazer Epilasyon

EPİLASYON nedir?

EPİLASYON, kısaca tek dalga boyunda yoğunlaştırılmış ışık demektir. Belirli dalga boylarındaki ışınlar koyu renkli maddeler tarafından tutulmak suretiyle enerjilerini bu maddelere aktararak ısı enerjisine dönüşürler. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yolu EPİLASYONdur. Kalıcı EPİLASYONda kullanılan ışığın dalga boyu "melanin pigmenti" tarafından emilme özelliğine sahiptir.

EPİLASYON kimlere uygulanabilir/uygulanmaz?

EPİLASYON 14 yaşından büyük erkek kadın herkese başarıyla uygulanabilmektedir. 14 yaşından küçüklere uygulanmaz. Gebelik durumunda Epilepsi hastalarına ve kronik deri hastalığı olanlara Kalıcı EPİLASYON uygulanamaz. Işıkla birlikte tetiklenen SLE gibi hastalıkları olanlara EPİLASYON uygulanmaz. Işığa karşı duyarlılığa sebep olan yüksek doz A vitamini ve tetrasiklin gibi ilaçlarla birlikte EPİLASYON uygulanmamalıdır.

Alexandrite Lazer

YÜKSEK HIZI VE GELİŞMİŞ özellikleriyle hasta sayısı yüksek olan kliniklerin; dayanıklı, kullanımı kolay ve ucuz maliyetli olmasıyla da medi-spaların tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Ütüleme Lazer EPİLASYON

Bilinen diğer lazer sistemlerinden farklı olarak cilt yüzeyine yapılan seri atışlar sayesinde, uygulama yapılan hasta daha çok masaj yapılıyormuş gibi hisseder. Bu yüzden Ütüleme EPİLASYON yöntemi kişiye konforlu bir Lazer EPİLASYON uygulaması imkanını sağlar.

Tarama Lazer EPİLASYON

4. Nesil Leda Epi Tarama DIDOE Lazer sistemi, lazerli EPİLASYON tedavisinde umut veren, önemli bir yenilik. Bu yepyeni yöntem hem hastalar hem de uygulama yapılan kişiler için bir çok avantaja sahip diyebiliriz. Lazer gerçekten "çok dikkatli" kullanılması gereken bir sistem.

Buz Lazer

BuzLazer teknolojisinin avantajlarından biri de büyük spot size sahip tedavi başlığı, 2x1cm, her atışta çok daha büyük bir alana etki etmektedir. Mesela diğer lazer sistemleriyle saatler süren tüm vücut EPİLASYON'u BuzLazer (Ice) ile sadece "30 dakikada" tamamlanıyor. Ayrıca kesin sonuçlar elde etmek için gerekli olan seans sayısı da düştü. Klinik araştırmalara göre altı hafta aralıklı 6 seansın optimum sonuçlar elde etmek için yeterli olduğunu gösteriyor.

Bilgi! Sayfamızda bulunan tüm bilgiler, bilgilendirme amaçlı olup, herhangi bir danışan üzerinde etkili olacağı anlamına gelmemektedir.